Anasayfa / Otomatik Kepenk
Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir. Güvenlik insanların uzun yıllardır en önemli ihtiyaçlarından biridir. Bizlerde bu noktada sizin işinizi, güvenliğinizi ve de ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler üretmeye devam ediyoruz. Önem verdiği bir diğer hususların başında müşteri memnuniyeti yer alır. Bu sebeple en iyi kalitede ürünleri sunmak için, uzman ekip kadromuzla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

PİMAŞ Kepenk Sistemi, her türlü yapının kapı ve pencerelerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mevcut pencerenin kasa profiline, kepenk kasa profiline veya duvara kolayca monte edilir. Tek kanatlı, çift kanatlı, katlanır (üç-dört kanatlı) uygulamalar yapılabilmektedir. 

Sistemi oluşturan profiller, hareketli lamel mekanizmasının ve makaslı uygulamanın adaptasyonuna imkan tanıyacak şekilde tasarlanmıştır. Lameller, dış bükey formları nedeniyle rüzgar yüküne karşı daha rijit davranabilmektedir. Zengin renk ve desen alternatifleri ile binaların cephelerine estetik bir görünüm kazandırırken koruyucu özelliği ile güvenliği arttırır. 

Işığı geçirmez, boya bakım gerektirmez. Her türlü dış etkene karşı dayanıklıdır.

Kepenk fiyatlarının hesaplanması nasıl olur? 

Bu noktada net bir ücret belirtilmese de, fiyatları belli başlı faktörlere bağlı olarak, değişiklik gösterecektir. Takılacağı alanın metrekare ölçüsüne göre belirlenecek ve bu doğrultuda bir ücret çıkarılacaktır.Bunun için uzman ekibimiz yerinize gelip ölçüleri aldıktan en kısa süre içerisinde size ürünümüz olan fiyat listesi ile ilgili bilgi verecektir.

HEMEN ARA WHATSAPP