Anasayfa / Cam Balkon
Cam Balkon

Cam balkon sistemleri, dekor özellikleriyle tercih edilen ve son zamanlarda balkonların kapatılması işlemlerinde popüler hale gelen cam balkon ürünleri, görsel özellikleriyle tercih edilen kaliteli çalışmalardır. Bu ürünün en önemli özelliği ısı cam özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca cam kenarlarındaki özel fitiller, sızdırmaz özelliklere sahip olmasında birinci derecede etkili olmaktadır. Balkonlarda, kış bahçelerinde, teraslarda ve benzeri yerlerde sıklıkla kullanılan bu çalışmalar, hesaplı ve estetik olması nedeniyle ilgi görmektedir. 

Camlama Sistemleri, bir ENKA kuruluşu olan PİMAŞ tarafından üretilmektedir. Plastik inşaat malzemeleri üretmek üzere kurulan PİMAŞ, ürettiği her ürünle sektöre adını vermiştir. 1963 yılında üretimine başladığı PİMAŞ Boru,1982 yılında üretimine geçtiği Türkiye’nin ilk PVC penceresi PİMAPEN ve 2004 yılında ürün yelpazesine eklediği PİMAŞ SIDING vinil dış cephe kaplaması sektörlerinin en bilinen ve en güvenilen markalarıdır. 

 • Camlama Sistemleri, kullanıldığı yerleri manzaradan ödün vermeden, hava koşullarının olumsuz etkilerinden korur ve estetik bir görünüm kazandırır. Mekanları, rüzgar, yağmur, toz, gürültü gibi dış etkenlere karşı korurken, doğal havalandırma sağlar.                       

 • Her türlü açılıma uygun hareketli üniteleri ile doğal ortamları kapalı yaşam alanlarına dönüştürür.

Cam Balkon Fiyatları ve detaylı bilgi almak için lütfen arayın.


HEMEN ARA WHATSAPP